December 1, 2022

SOCCER RESULTS

SOCCER RESULTS

UPCOMING (124)
FINISHED (30)
TOP
NAME
Belgium
 BELGIUM – PRO LEAGUE
17:45
NS
Zulte-Waregem
OH Leuven
H2H
17:45
NS
AS Eupen
Standard Liège
H2H
20:00
NS
Anderlecht
Cercle Brugge
H2H
20:00
NS
RFC Seraing
Beerschot-Wilrijk
H2H
England
 ENGLAND – CHAMPIONSHIP
20:00
NS
West Bromwich Albion
Preston North End
H2H
France
 FRANCE – LIGUE 1
18:00
NS
Angers SCO
Saint-Étienne
H2H
France
 FRANCE – LIGUE 2
18:00
NS
Quevilly Rouen
Amiens SC
H2H
Scotland
 SCOTLAND – PREMIERSHIP
19:45
NS
Dundee United
Ross County
H2H
19:45
NS
Hearts
Celtic
H2H
19:45
NS
Motherwell
Hibernian
H2H
19:45
NS
Rangers
Livingston
H2H
19:45
NS
St. Johnstone
Dundee
H2H
Colombia
 COLOMBIA – LIGA BETPLAY
19:00
NS
La Equidad
Once Caldas
H2H
21:05
NS
Jaguares de Córdoba
Cortuluá
H2H
23:10
NS
Deportivo Cali
Deportes Tolima
H2H
Germany
 GERMANY – 3. LIGA
18:00
NS
MSV Duisburg
Magdeburg
H2H
18:00
NS
Havelse
Wehen Wiesbaden
H2H
18:00
NS
Saarbrücken
Borussia Dortmund II
H2H
18:00
NS
Zwickau
Eintracht Braunschweig
H2H
18:00
NS
Verl
Meppen
H2H
Italy
 ITALY – SERIE B
19:00
NS
Lecce
Vicenza
H2H
 ANDORRA – PRIMERA DIVISIÓN
19:45
NS
FC Santa Coloma
UE Santa Coloma
H2H
20:00
NS
Carroi
Sant Julià
H2H
Brazil
 BRAZIL – GAUCHO 1
19:00
NS
União RS
Novo Hamburgo
H2H
19:00
NS
Juventude
Internacional
H2H
22:00
NS
Grêmio
Caxias
H2H
Brazil
 BRAZIL – MINEIRO 1
20:00
NS
Cruzeiro
URT
H2H
22:00
NS
Villa Nova
Atlético Mineiro
H2H
22:00
NS
Tombense
Pouso Alegre
H2H
23:00
NS
Uberlândia
Athletic Club
H2H
23:00
NS
Democrata GV
CAP Patrocinense
H2H
Brazil
 BRAZIL – CATARINENSE 1
19:00
NS
Prospera Criciuma
Hercílio Luz
H2H
22:00
NS
Barra do Garcas
Figueirense
H2H
22:00
NS
Joinville
Concórdia Atlético Clube
H2H
Brazil
 BRAZIL – MATOGROSSENSE
19:30
NS
União Rondonópolis
Cuiabá
H2H
19:30
NS
Sport Sinop
Grêmio Sorriso
H2H
19:30
NS
Nova Mutum EC
Luverdense
H2H
23:00
NS
Operário Ltda
Dom Bosco
H2H
Brazil
 BRAZIL – PARANAENSE 1
22:00
NS
Cascavel
União PR
H2H
22:00
NS
Paraná
Azuriz
H2H
Brazil
 BRAZIL – PIAUIENSE
23:00
NS
Ríver
Altos
H2H
23:00
NS
Corí-Sabbá
Parnahyba
H2H
Brazil
 BRAZIL – PAULISTA A2
18:00
NS
Monte Azul
São Caetano
H2H
18:00
NS
Juventus
Atibaia
H2H
18:00
NS
Osasco Audax
São Bento
H2H
22:00
NS
Portuguesa Santista
Rio Claro
H2H
22:00
NS
Taubaté
Oeste
H2H
22:30
NS
CA Linense
RB Brasil
H2H
23:00
NS
Velo Clube
XV de Piracicaba
H2H
Brazil
 BRAZIL – GOIANO 1
22:30
NS
Atlético GO
CRAC
H2H
23:30
NS
Grêmio Anápolis
Goiás
H2H
23:30
NS
Morrinhos
Jataiense
H2H
Brazil
 BRAZIL – CARIOCA 1
18:30
NS
Audax Rio
Nova Iguaçu
H2H
22:00
NS
Volta Redonda
Vasco da Gama
H2H
Brazil
 BRAZIL – SERGIPANO
18:15
NS
Maruinense
Atlético Gloriense
H2H
23:15
NS
Confiança
America SE
H2H
Brazil
 BRAZIL – BRASILIENSE
18:30
NS
Paranoá
Capital Brasilia
H2H
18:30
NS
Santa Maria
Ceilândia
H2H
18:30
NS
Brasília
Paracatu
H2H
23:00
NS
Gama
Brasiliense
H2H
Brazil
 BRAZIL – AMAZONENSE
19:30
NS
Manaus
Fast Clube
H2H
19:30
NS
São Raimundo AM
Operario AM
H2H
19:30
NS
Amazonas
Manauara
H2H
19:30
NS
Princesa Solimões
Iranduba
H2H
Brazil
 BRAZIL – BAIANO 1
22:15
NS
Bahia
Atlanta
H2H
Brazil
 BRAZIL – PERNAMBUCANO 1
23:30
NS
Sport Recife
Sete de Setembro PE
H2H
Brazil
 BRAZIL – POTIGUAR
18:00
NS
Forca e Luz
América RN
H2H
23:00
NS
Potiguar Mossoró
Potyguar
H2H
23:00
NS
Globo
ASSU
H2H
Brazil
 BRAZIL – MARANHENSE
18:30
NS
Juventude MA
Sampaio Corrêa
H2H
Brazil
 BRAZIL – ALAGOANO
23:00
NS
CRB
Murici
H2H
23:00
NS
CSE
Aliança AL
H2H
Brazil
 BRAZIL – PARAENSE
21:00
NS
Itupiranga
Caeté
H2H
23:00
NS
Águia de Marabá
Tuna Luso
H2H
 CYPRUS – 2. DIVISION
12:30
NS
Omonia Aradippou
Karmiotissa
H2H
12:30
NS
Omonia 29is Maiou
Ermis
H2H
12:30
NS
ASIL Lysi
Enosis
H2H
 CYPRUS – 3. DIVISION
12:30
NS
Kouris Erimi
Elia Lythrodonta
H2H
El Salvador
 EL SALVADOR – PRIMERA DIVISION
21:15
NS
Jocoro
FAS
H2H
21:15
NS
CD Platense
Atletico Marte
H2H
21:30
NS
Once Municipal
Municipal Limeño
H2H
England
 ENGLAND – VANARAMA NATIONAL LEAGUE SOUTH
19:45
NS
Havant & Waterlooville
Tonbridge Angels
H2H
England
 ENGLAND – NON LEAGUE DIV ONE: SOUTHERN CENTRAL
19:45
NS
Aylesbury United
Waltham Abbey
H2H
England
 ENGLAND – WOMEN’S SUPER LEAGUE
19:00
NS
Chelsea W
West Ham W
H2H
France
 FRANCE – CFA GROUP A
17:00
NS
Vannes
Guingamp II
H2H
France
 FRANCE – CFA GROUP C
13:30
NS
Lyon Duchère
Olympique Lyonnais II
H2H
15:00
NS
Jura Sud Foot
Saint-Priest
H2H
France
 FRANCE – CFA GROUP B
17:00
NS
Lens II
Bobigny
H2H
Germany
 GERMANY – OBERLIGA: HAMBURG
18:00
NS
Hamm United
Paloma
H2H
Greece
 GREECE – GAMMA ETHNIKI GROUP 4
13:00
NS
Diavolitsi
Ethnikos Skoulikadou
H2H
 INDIA – INDIAN SUPER LEAGUE
14:00
NS
Bengaluru
Chennaiyin
H2H
 INDONESIA – LIGA 1
13:30
NS
Persita
Persija
H2H
Italy
 ITALY – SERIE C: GIRONE A
15:00
NS
Südtirol
Triestina
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE A
13:30
NS
Bra
Sanremo
H2H
13:30
NS
Chieri
Fossano
H2H
13:30
NS
Gozzano
Derthona
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE D
13:30
NS
Borgo San Donnino
Forlì
H2H
13:30
NS
Cavenago Fanfulla
Lentigione
H2H
13:30
NS
Ghivizzano Borgo Mozzano
Seravezza
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE B
13:30
NS
Legnano
Leon
H2H
13:30
NS
Caravaggio
Pontisola
H2H
13:30
NS
Crema
Real Calepina
H2H
13:30
NS
Sangiuliano City
Folgore Caratese
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE I
13:30
NS
Biancavilla
Santa Maria Cilento
H2H
13:30
NS
San Luca
Rende
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE F
13:30
NS
Castelfidardo Calcio
San Nicolò
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE H
13:30
NS
Audace Cerignola
San Giorgio
H2H
Italy
 ITALY – SERIE D: GIRONE G
13:30
NS
Afragolese
Sassari Torres
H2H
13:30
NS
Aprilia
Team Nuova Florida
H2H
 MALTA – PREMIER LEAGUE
18:00
NS
Sliema Wanderers
Balzan
H2H
18:00
NS
Hamrun Spartans
Birkirkara
H2H
Mexico
 MEXICO – LIGA DE EXPANSIÓN MX
23:00
NS
Raya2
Alebrijes
H2H
Portugal
 PORTUGAL – 2. DIVISION: GROUP E
16:00
NS
Operário
Rabo Peixe
H2H
Saudi Arabia
 SAUDI ARABIA – DIVISION 1
12:30
NS
Al Shoalah
Al-Ain
H2H
13:00
NS
Bisha
Al Akhdoud
H2H
15:00
NS
Hajer
Ohod
H2H
Spain
 SPAIN – TERCERA – GROUP 2
15:15
NS
Sporting Gijon II
Lenense
H2H
15:15
NS
Llanes
L’Entregu
H2H
15:15
NS
Lealtad
Gijon Industrial
H2H
 TANZANIA – LIGI KUU BARA
15:15
NS
Kagera Sugar
Simba
H2H
 THAILAND – THAI PREMIER LEAGUE
11:00
NS
Nakhonratchasima Mazda FC
Singha Chiangrai United
H2H
11:00
NS
Ratchaburi Mitrphol FC
SCG Muangthong United
H2H
 THAILAND – THAI LEAGUE TWO
11:00
NS
Phrae United
Udon Thani
H2H
 ZAMBIA – SUPER LEAGUE
13:00
NS
Zanaco
Green Eagles
H2H